P R O P E P E
propepe.pl

Bezpieczny dzieciak

Jako rodzice dbamy o nasze maluchy i o ich bezpieczeństwo. Jednak przychodzi czas kiedy same zaczynają się poruszać po drogach. Powrót ze szkoły ,z placu zabaw czy zajęć dodatkowych powinien być bezpieczny i bezstresowy. Spraw aby twój dzieciak potrafił bezpiecznie i prawidłowo poruszać się w obrębie ulicy. Skorzystaj z naszego szkolenia Bezpieczny dzieciak i podnieś jego świadomość oraz umiejętności.

B E Z P I E C Z E Ń S T W O

Bezpieczny dzieciak – bezpieczeństwo naszych dzieci

Podnoszenie bezpieczeństwa naszych dzieci podczas powrotu ze szkół, placu zabaw czy sklepu jest naszym priorytetem. Prawidłowe zachowania dzieci jest mocno pomijane w edukacji, a każdy maluch prędzej czy później staje się przechodniem. Z pomocom przychodzimy My z zajęciami Bezpieczny Dzieciak! Poprzez zabawę nauczymy Wasze dzieci jak prawidłowo zachować się w obrębie ulicy, pokażemy jak unikać niebezpiecznych sytuacji, jak być widocznym dla innych, jak bezstresowo wracać do domu .

Bezpieczny dzieciak to szkolenia dla dzieci z przedszkoli oraz szkół, a także mniejszych grup chętnych zwiększyć bezpieczeństwo swoich pociech. Poprzez zabawę uczymy jak prawidłowo zachować się na drogach, w obrębie ulic oraz parkach. Sprawimy aby wasze maluchy były bezpieczniejsze oraz świadome jak prawidłowo poruszać się wracając do domu ze szkoły czy placu zabaw.

Bezpieczeństwo na drogach to temat dotyczący każdego z nas. Czy mali czy duzi, tak samo musimy zachowywać szczególną rozwagę na ulicy. Zajmujemy się szkoleniem maluchów aby ich powroty do domu były bezpieczne i bezstresowe

Bezpieczny dzieciak

Bezpieczeństwo na drodze

Zapoznaj swoje dziecko z bezpieczeństwem na drodze. Powiemy jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, a także jak zachowywać się na światłach. Z nami Twoje dziecko pozna przejścia dla pieszych, a dodatkowo nauczy się bezpiecznie poruszać rowerem lub hulajnogą.

Dowiesz się jak:
  • Bezpieczne przechodzenie przez jezdnie
  • Prawidłowe zachowanie na światłach
  • Przejście dla pieszych oraz rowerowe bez tajemnic
  • Widoczność dla pojazdów poprzez prawidłowe zachowanie oraz ubranie
  • Bezpieczne poruszanie się rowerami oraz hulajnogami
Bezpieczny dzieciak

Bezpieczeństwo w samochodzie

Bezpieczny dzieciak w samochodzie to także bezpieczne podróże na wycieczki. Dzięki szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa powiemy jaki fotelik wybrać dla dziecka, jak prawidłowo wysiadać i wsiadać do pojazdu, a także zadbamy o bezpieczeństwo na parkingach czy stacjach benzynowych.

Dowiesz się jak:
  • Jak prawidłowo zapiąć pasy
  • Bezpieczne foteliki dla naszych dzieciaków
  • Prawidłowe wysiadanie z pojazdów
  • Bezpieczne zachowanie na parkingach , stacjach benzynowych itp
  • Bezpieczne podróże na wycieczki szkolne
P R O P E P E
propepe.pl

ZORGANIZUJ SZKOLENIE W TWOJEJ PLACÓWCE

Zorganizuj szkolenie z bezpieczeństwa dziecka na drodze i w samochodzie w swojej placówce. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i porozmawiajmy, o tym co możemy zaoferować dla Twoich podopiecznych! Niech Twój dzieciak będzie bezpieczny na drodze!

PROPEPE.PL

Galeria zdjęć

PROPEPE.PL

Organizujemy szkolenia z zakresu pilotażu rajdowego, a także szkolenia dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym – “Bezpieczny Dzieciak“

KONTAKT

ul. Sucha 40/29, 41-200 Sosnowiec
+48 501 558 774
codrive@propepe.pl
bezpiecznydzieciak@propepe.pl