Instruktor

Paweł Pochroń

Paweł Pochroń

Moja przygoda z rajdami zaczęła się w wieku 8 lat, kiedy tata po raz pierwszy zabrał mnie na Rajd Wisły. Od tego czasu wszystko się zaczęło i szybko złapałem bakcyla. Tak rozpoczęła się długa droga dzięki, której dziś jestem czyli w tym miejscu. Jako pilot śmigałem nie mając jeszcze prawa jazdy w rajdach turystycznych startując z tatą.  Prawo jazdy zrobiłem tuż po moich urodzinach w wieku 17 lat a następnie przerobiłem swojego malucha na rajdówkę, którym ścigałem się w amatorskich rajdach. Zawodnicze ściganie w roli pilota rozpocząłem w 2003 roku. Przez te wszystkie lata siedziałem na różnych fotelach w różnych rajdówkach. Na początku nie były to regularne starty, a i sprzęt nie był topowy. Ostatnie lata to już regularne starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska, Tarmac Masters czy byłym Rajdowym Pucharze Polski. W każdym z tych cykli, mam na koncie zwycięstwa oraz tytuły mistrzowskie, chociaż nie zawsze tak było, nie zawsze walczyłem o pierwsze miejsca i nie zawsze wychodziłem z rajdu bez obrażeń. Dzięki temu znam dobrze co to wypadek, awaria, przegrana a także zwycięstwo.

Od 2013 jestem instruktorem w firmie Autoprezent oraz Supercarclub, gdzie uczę jak jeździć super samochodami po torze oraz po drogach publicznych. W 2015 roku zostałem instruktorem techniki jazdy i dzięki współpracy ze szkołami bezpiecznej jazdy – uczę – jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Jestem instruktorem marki Mercedes a także prowadzę indywidualne szkolenia kierowców samochodów osobowych .

203

Startów w rajdach samochodowych

198

Zdobytych pucharów

27

Tytułów mistrzowskich

PROPEPE.PL

ProPepe zajmuje się szkoleniami dla pilotów rajdowych oraz szkoleniem dzieci z bezpiecznego poruszania po drogach.

Co-driver School powstał z pasji oraz doświadczenia w rajdach samochodowych. Głównym celem jest podnoszenie umiejętności zawodników rajdowych oraz przygotowanie wszystkich, którzy chcą zasiąść na prawym fotelu w rajdówce i zostać dobrym pilotem rajdowym.

Bezpieczny Dzieciak to odpowiedz na brak nauczania dzieci z prawidłowego oraz bezpiecznego poruszania się po drogach. Szkolenia skierowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

PROPEPE.PL

Organizujemy szkolenia z zakresu pilotażu rajdowego, a także szkolenia dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym – “Bezpieczny Dzieciak“

KONTAKT

ul. Sucha 40/29, 41-200 Sosnowiec
+48 501 558 774
codrive@propepe.pl
bezpiecznydzieciak@propepe.pl